Praca

Swarzędz Jasin – Centrum Ogrodnicze Jucca

Wiosną 2020 roku planujemy otwarcie nowego wielkopowierzchniowego obiektu handlowego o profilu „dom i ogród” w Swarzędzu Jasinie. Obiekt będzie się składał przede wszystkim z Centrum Ogrodniczego, Kwiaciarni, Pracowni Florystycznej oraz Restauracji.

W związku z tym poszukujemy do pracy osób na stanowiska:

 • ogrodnik (Dział Roślin Wewnętrznych, Dział Roślin Zewnętrznych, Dział Roślin Rabatowych),
 • sprzedawca (Dział Deco, Dział AGD, Dział Zoo, Dział Florystyka, i inne),
 • kasjer – sprzedawca,
 • florysta,
 • kucharz,
 • pomoc kuchenna,
 • kelner.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich ofert pracy na adres mailowy: rekrutacja@jucca.pl
Aplikuj »

Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Tarnowo Podgórne – Centrum Ogrodnicze Jucca

W chwili obecnej do Centrum Ogrodniczego w Tarnowie Podgórnym, poszukujemy do pracy osób na następujące stanowiska:

 • ogrodnik (Dział Roślin Wewnętrznych, Dział Roślin Zewnętrznych),
 • kucharz,
 • florysta.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich ofert pracy na adres mailowy: pawel@jucca.pl
Aplikuj »

Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym (ul. Poznańska 161, 62-080 Tarnowo Podgórne, NIP: 7811921482, REGON: 363433746, KRS: 0000595437). Informacje dotyczące Administratora Danych Osobowych znajdują się pod linkiem (kliknij w link). Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na wolne stanowisko pracy.

Od Kandydatów wymagane są następujące oświadczenia:

 1. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym (o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym, w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym.”) albo
 2. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska (o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym, w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska.”),
 3. CV z którego wynikać będzie co najmniej: imię (imiona) i nazwisko Kandydata, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz inne informacje, na których podanie Kandydat wyraża zgodę. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie innych danych, jak również zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.