Praca

Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym (ul. Poznańska 161, 62-080 Tarnowo Podgórne, NIP: 7811921482, REGON: 363433746, KRS: 0000595437). Informacje dotyczące Administratora Danych Osobowych znajdują się pod linkiem (kliknij w link). Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na wolne stanowisko pracy.

Od Kandydatów wymagane są następujące oświadczenia:

  1. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym (o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym, w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym.”) albo
  2. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska (o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez JUCCA sp. z o.o. sp. k. w Tarnowie Podgórnym, w celu udziału w trwającym postępowaniu rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na podobne stanowiska.”),
  3. CV z którego wynikać będzie co najmniej: imię (imiona) i nazwisko Kandydata, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz inne informacje, na których podanie Kandydat wyraża zgodę. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie innych danych, jak również zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Pracuj z najlepszymi!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres pawel@jucca.pl i oczekuj na wiadomość zwrotną!

Pracując w Jucca otaczasz się fachowcami, zyskujesz ciekawą pracę, spełniasz swoje finansowe oczekiwania, rozwijasz się zawodowo oraz tworzysz dobrą markę.

Będzie nam miło, jeśli dołączysz do naszego zespołu!

W chwili obecnej poszukujemy chętnych na stanowisko

Kucharz

Restauracja Jucca w Tarnowie Podgórnym zatrudni na stanowisko:

K U C H A R Z

Opis stanowiska:

przygotowywanie dań zgodnie z naszymi standardami, dbanie o porządek i higienę w kuchni.

Wymagania:

wykształcenie gastronomiczne, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie, pracę w miłej atmosferze, możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów, pracę w atrakcyjnych godzinach. Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres pawel@jucca.pl.

Florysta

Pracownia Florystyczna i Kwiaciarnia Jucca w Tarnowie Podgórnym zatrudni na stanowisko:

F L O R Y S T A

Pracownia florystyczna oraz kwiaciarnia Jucca w Tarnowie Podgórnym koło Poznania poszukuje florystów. Poszukujemy osób z doświadczeniem i pasją. Zapewniamy pracę w ciekawym miejscu, z fajnym zespołem, umożliwiającą poszerzenie swojego doświadczenia. Realizujemy różne projekty zarówno z kwiatów sztucznych, żywych i ciętych. Oferujemy stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawe miejsce pracy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swoich ofert drogą mailową na adres pawel@jucca.pl